Aktualności

Jeżeli masz ubrania lub buty, w których nie chodzisz, a są w dobrym stanie lub, jeżeli posiadasz firany, obrusy, pościel itp. w stanie dobrym, to wykonaj kilka kroków!
1. Wejdź na stronę http://www.pomaganieprzezubranie.pl
2. Załóż konto
3. Wybierz naszą Fundację
4. Zamów worek, wypełnij go ciuchami i zawołaj kuriera, który za darmo odbierze wypełniony worek.

Proste? Bardzo proste!

Za każdy kilogram, nasza Fundacja otrzyma 2 zł!

To co? Robimy porządki w szafach?!

Dobre wiadomości dla przyszłych rodziców oraz tych z Was, w których rodzinie pojawił się maluszek. Jeśli uważacie, że karmienie piersią to doskonały sposób na wzmacnianie więzi z dzieckiem i coś, czego chcecie dla siebie i nowo narodzonego członka rodziny, mamy interesującą propozycję.

Dzięki wsparciu Miasta Zielona Góra Fundacja Centrum Rodziny uruchamia w okresie lipiec-grudzień 2018 nieodpłatne indywidualne spotkania z Promotorem Karmienia Piersią, a także serię warsztatów grupowych dla rodzin w zakresie karmienia naturalnego.

Wszelkie informacje są dostępne pod adresem www.facebook.com/KarmieniePiersiaDobryStart

Zadanie Wspieranie kompetencji rodzicielskich mieszkańców Zielonej Góry poprzez upowszechnianie karmienia naturalnego i wspieranie rodzin w tym zakresie – „Karmienie piersią – dobry start” jest dofinansowane ze środków Miasta Zielona Góra.

Piknikowa niespodzianka dla nas i dla Was,
ruszamy z bardzo ważnym zadaniem,
dołączycie? :)

Okres świąteczno-noworoczny

to czas podsumowań i planów na przyszły rok.

Wiemy, że dzięki Państwu, ten rok był dla Fundacji wyjątkowy,

za co serdecznie DZIĘKUJEMY!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku,

życzymy Państwu wielu sukcesów, spełnienia marzeń oraz sił,

by w gąszczu obowiązków dnia codziennego,

odnaleźć choć chwilę na wspólne tworzenie DOBRA.

Z pewnością, większość z Was na pytanie: z czym kojarzy się się Fundacja Centrum Rodziny, odpowie: ciąża, poród, noworodek, położna. I to dobre skojarzenia, ale jest jeszcze wiele dziedzin, które obejmujemy swoimi działaniami.

Jedną z nich jest dietetyka kliniczna. Wiemy, jak istotny wpływ na zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu, ma odpowiednie odżywianie. Świadome podejście do własnej diety jest jednym z wielu czynników, wpływających na powrót do zdrowia, zniwelowanie objawów wielu chorób i schorzeń.

W związku z tym, nasze dietetyczki - Aleksandra Majsnerowska i Katarzyna Nowak podejmą się wsparcia dietetycznego podoopiecznych naszej Fundacji

Aleksandra Majsnerowska, w ramach bezpłatnych dyżurów, otoczy opieką osoby z problemami takimi, jak:

• niedokrwistość,
  • problemy z ukł. pokarmowym,
  • infekcje układu moczowego,
  • zakażenia grzybicze pochwy i ukł. pokarmowego,
  • zaburzenia krzepliwości i dodatni wywiad rodzinny w kierunku choroby wieńcowej, miażdżycy, choroby Alzheimera, Parkinsona, alergii.

Katarzyna Nowak, w ramach bezpłatnych dyżurów, otoczy opieką osoby z problemami takimi, jak:

• cukrzyca ciążowa,
  • cukrzyca typu 1.,
  • zaburzenia pracy tarczycy,
  • choroby z autoagresji,
  • niedokrwistość,
  • kamica żółciowa,
  • choroby wątroby,
  • kamice nerkowe.

W sprawię konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 514-255-559.

Nasze Specjalistki na co dzień pracują w firmie FOODMED CENTRUM, gdzie zajmują się diagnostyką oraz usługami dietetycznymi. A wszystko to robią na najwyższym poziomie!

Serdecznie zapraszamy!