Dobre wiadomości dla przyszłych rodziców oraz tych z Was, w których rodzinie pojawił się maluszek. Jeśli uważacie, że karmienie piersią to doskonały sposób na wzmacnianie więzi z dzieckiem i coś, czego chcecie dla siebie i nowo narodzonego członka rodziny, mamy interesującą propozycję.

Dzięki wsparciu Miasta Zielona Góra Fundacja Centrum Rodziny uruchamia w okresie lipiec-grudzień 2018 nieodpłatne indywidualne spotkania z Promotorem Karmienia Piersią, a także serię warsztatów grupowych dla rodzin w zakresie karmienia naturalnego.

Wszelkie informacje są dostępne pod adresem www.facebook.com/KarmieniePiersiaDobryStart

Zadanie Wspieranie kompetencji rodzicielskich mieszkańców Zielonej Góry poprzez upowszechnianie karmienia naturalnego i wspieranie rodzin w tym zakresie – „Karmienie piersią – dobry start” jest dofinansowane ze środków Miasta Zielona Góra.