Z pewnością, większość z Was na pytanie: z czym kojarzy się się Fundacja Centrum Rodziny, odpowie: ciąża, poród, noworodek, położna. I to dobre skojarzenia, ale jest jeszcze wiele dziedzin, które obejmujemy swoimi działaniami.

Jedną z nich jest dietetyka kliniczna. Wiemy, jak istotny wpływ na zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu, ma odpowiednie odżywianie. Świadome podejście do własnej diety jest jednym z wielu czynników, wpływających na powrót do zdrowia, zniwelowanie objawów wielu chorób i schorzeń.

W związku z tym, nasze dietetyczki - Aleksandra Majsnerowska i Katarzyna Nowak podejmą się wsparcia dietetycznego podoopiecznych naszej Fundacji

Aleksandra Majsnerowska, w ramach bezpłatnych dyżurów, otoczy opieką osoby z problemami takimi, jak:

• niedokrwistość,
  • problemy z ukł. pokarmowym,
  • infekcje układu moczowego,
  • zakażenia grzybicze pochwy i ukł. pokarmowego,
  • zaburzenia krzepliwości i dodatni wywiad rodzinny w kierunku choroby wieńcowej, miażdżycy, choroby Alzheimera, Parkinsona, alergii.

Katarzyna Nowak, w ramach bezpłatnych dyżurów, otoczy opieką osoby z problemami takimi, jak:

• cukrzyca ciążowa,
  • cukrzyca typu 1.,
  • zaburzenia pracy tarczycy,
  • choroby z autoagresji,
  • niedokrwistość,
  • kamica żółciowa,
  • choroby wątroby,
  • kamice nerkowe.

W sprawię konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 514-255-559.

Nasze Specjalistki na co dzień pracują w firmie FOODMED CENTRUM, gdzie zajmują się diagnostyką oraz usługami dietetycznymi. A wszystko to robią na najwyższym poziomie!

Serdecznie zapraszamy!