Hospicjum Perinatalne

Poza działaniami, które już są realizowane przez Fundację, pragniemy, aby w naszej nowej siedzibie powstało hospicjum perinatalne. To miejsce przyjazne rodzinom, u których została zdiagnozowana w ciąży wada letalna u ich dziecka.

Takiego miejsca w zachodniej części Polski nie ma, a niewątpliwie jest ono bardzo potrzebne. Poród dzieciątka martwego lub które umrze w niedalekiej przyszłości jest bardzo traumatycznym przeżyciem.

Brak dostępu do indywidualnej, profesjonalnej i empatycznej opieki okołoporodowej w takim momencie wpływa negatywnie na psychikę rodziców, których ten problem dotyka.

Jesteśmy gotowi towarzyszyć rodzącej parze w placówce medycznej, a później chcielibyśmy móc zaopiekować się nimi w naszym hospicjum.

Jednak, aby to było możliwe, najpierw musi powstać nasza nowa siedziba! Pomóż ją nam zbudować!

W celu skontaktowania się z Hospicjum wystarczy wysłać
SMS o treści „Hospicjum” pod numer 665 933 535.
Koordynator niezwłocznie oddzwoni.