Podaruj nam swój 1%

Fundacja Centrum Rodziny została organizacją pożytku publicznego. W swoim rocznym rozliczeniu możecie przekazać nam swój 1%.

Aby odpisać 1% podatku, wystarczy znać nasz numer KRS: 0000407039

Zebrane środki przeznaczymy na działalność statutową organizacji, pozwolą nam jeszcze skuteczniej wspierać przyszłych i świeżo upieczonych rodziców na ich nowej drodze.

Zbieramy również plastikowe nakrętki na wyposażenie
Fundacyjnej Poradni Laktacyjnej

Zapraszamy wszystkich do włączenia się do Akcji NaKrętka. Centrum dowodzenia i punkt zbierania znajduje się w siedzibie Fundacji Centrum Rodziny przy ul. Kazimierza Wielkiego 6a
(niedaleko fontanny przy pl. Bohaterów, centrum Zielonej Góry), tel.: 530 904 555, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..